Start przedsprzedaży!
Dołącz w promocyjnej cenie tylko do 31 lipca, po tym terminie cena wzrośnie »

Weź udziałw Kongresie

10 grudnia

Dołącz do nas!

Od ponad 20 lat dostarczamy rozwiązania ułatwiające prowadzenie działalności gospodarczej oraz wykonywanie codziennych obowiązków zawodowych. Konferencja „Forum Ginekologii i Położnictwa – innowacje, trendy, kontrowersje” to wyjątkowe wydarzenie skierowane do lekarzy-praktyków. Uczestnicy konferencji mają szansę na zdobycie praktycznej wiedzy, którą z powodzeniem wykorzystają w codziennej pracy szpitalnej i gabinetowej z pacjentami. Prelekcje są prowadzone przez najbardziej cenionych lekarzy ginekologów i położników, którzy dzielą się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Kup bilet grupowy i otrzymaj dodatkowy rabat.

Im więcej biletów kupujesz, tym większą zniżkę możesz otrzymać!
Teraz jeszcze większe rabaty!

kupując dwa bilety, otrzymasz rabat
50 zł netto
kupując trzy bilety otrzymasz rabat
90 zł netto
kupując cztery bilety otrzymasz rabat
140 zł netto
*Jeśli chcesz kupić 5 biletów i więcej lub mieszać warianty skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.
UWAGA! Rabat naliczany jest od całego zamówienia, nie od pojedyńczego biletu.

Zapisz sięi weź udział w konferencji

Bilet na Konferencję Online

• 3 wykłady prowadzonych przez 4 wyjątkowych ekspertów
  • Imienny elektroniczny certyfikat uczestnictwa podpisany przez prelegentów
  • PANEL SPECJALNY Wsparcie psychologiczne dla dzieci w wieku przedszkolnym – jak rozmawiać z dziećmi o problemach rodzinnych i emocjonalnych?
  • Dostęp do nagrań wykładów przez 7 dni po zakończeniu wydarzenia (materiały zostaną wysłane do 14 dni po odbyciu się wydarzenia)
  • Udział online w praktycznych warsztatach „Pozytywna dyscyplina w przedszkolu. Efektywne techniki komunikacyjne i wzmacnianie umiejętności społecznych dzieci”
  • Udział online w praktycznych warsztatach „Wspieranie harmonijnego rozwoju dzieci z wykorzystaniem integracji sensorycznej w przedszkolu”
  • Dodatkowy imienny elektroniczny certyfikat uczestnictwa w Warsztatach
Cena zmienia się 31 lipca:
329 zł netto (429,27 zł brutto)
Bilet na Konferencję Online + Warsztat I

• 3 wykłady prowadzonych przez 4 wyjątkowych ekspertów
  • Imienny elektroniczny elektroniczny certyfikat uczestnictwa podpisany przez prelegentów
  • Imienny elektroniczny certyfikat uczestnictwa w warsztacie podpisany przez prelegentów
  • Dostęp do nagrań wykładów i warsztatu przez 7 dni po zakończeniu wydarzenia (materiały zostaną wysłane do 14 dni po odbyciu się wydarzenia)
Cena zmienia się 31 lipca:
479 zł netto (589,17 zł brutto)
Bilet na Konferencję Online + Warsztat II

• 3 wykłady prowadzonych przez 4 wyjątkowych ekspertów
Cena zmienia się 31 lipca:
479 zł netto (589,17 zł brutto)
Bilet na Konferencję Online + Warsztat I i II

• 3 wykłady prowadzonych przez 4 wyjątkowych ekspertów
  • Imienny elektroniczny certyfikat uczestnictwa podpisany przez prelegentów
  • Dostęp do nagrań wykładów i warsztatów przez 7 dni po zakończeniu wydarzenia (materiały zostaną wysłane do 14 dni po odbyciu się wydarzenia)
Cena zmienia się 31 lipca:
579 zł netto (712,17 zł brutto)

Kontakt Masz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń.

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Kontakt dla uczestników:

Jagoda Roszak

wyślij email

II Ogólnopolski Kongres
dla Nauczycieli Przedszkolnych

Prelekcje bazują na case study ze szczególnym uwzględnieniem najczęstszych trudności związanych ze współpracą w grupie, rozwiązywaniem konfliktów i budowaniem skutecznej komunikacji dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas wydarzenia poznają Państwo sprawdzone metody pracy z dziećmi przebodźcowanymi, wycofanymi, agresywnymi, wychowywanymi bezstresowo z trudnościami w komunikacji i rozwoju mowy. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom i innowacyjnym technikom relaksacyjnym dowiedzą się Państwo, w jaki sposób dostosować narzędzia do pracy z dziećmi z różnorodnymi potrzebami i kompetencjami.

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel kom: 536 077 338