2024 r.
dla Nauczycieli Przedszkolnych

Trudności rozwojowe dzieci
w wieku przedszkolnym

Sprawdzone metody pracy z dziećmi z deficytem uwagi i koncentracji, problemami wychowawczymi, nadpobudliwością i neuroróżnorodnością

Zainteresowała Cię tematyka konferencji?

Zostaw swoje dane, a zostaniesz jako pierwszy poinformowany o terminie kolejnej konferencji!
Dodatkowo otrzymasz możliwość zakupienia biletu w PRZEDSPRZEDAŻOWEJ cenie!

Kontakt Masz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń.

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Kontakt dla uczestników:

Jagoda Roszak

wyślij email

I Ogólnopolski Kongres
dla Nauczycieli Przedszkolnych

to pierwsze takie wydarzenie dla tej grupy docelowej w Polsce.
Prelekcje bazują na case study ze szczególnym uwzględnieniem najczęstszych trudności rozwojowych dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas wydarzenia poznają Państwo sprawdzone metody pracy z dziećmi z deficytem uwagi i koncentracji, problemami wychowawczymi, nadpobudliwością i neuroróżnorodnością. Nie zabraknie wielu nowatorskich zabaw, ćwiczeń, pomysłów na aktywizację przedszkolaka. Ponadto dowiedzą się Państwo, w jaki sposób organizować komunikację z rodzicem i radzić sobie z wyzwaniami w kontakcie nauczyciel-rodzic.

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel kom: 536 077 338